Jacy jesteśmy

Reklama

To, co na rysunku jako pierwsze przyciągnęło waszą uwagę, to wasze pragnienie, a zarazem największa przeszkoda na drodze do jego spełnienia.

Człowiek na wzgórzu

Jeśli sylwetka była pierwszą rzeczą, na którą zwróciliście uwagę oznacza to, że jesteście inteligentni i twardo stąpacie po ziemi, pisze "Meow Gag". Zawsze odpowiedzialni i gotowi wypełniać swoje obowiązki. Perfekcjoniści. Problem w tym, że możecie być bardzo surowi w stosunku do innych ludzi, którzy postrzegać was mogą jako bezwzględnych.

Twarz kobiety

Jeśli na zdjęciu najpierw zobaczyliście twarz kobiety oznacza to, że jesteście bardzo subtelni i obdarzeni intuicją. Lubicie rozmyślać w samotności i zatracać się w swoich marzeniach. Jednak to nie znaczy, że nie lubicie towarzystwa. Prawdopodobnie ludzie postrzegają was, jako wizjonerów z innego świata. Nic tak naprawdę nie może was uszczęśliwić.

Księżyc

Tych, którzy zauważyli najpierw Księżyc najłatwiej można opisać, jako kreatywnych i zabawnych. Jedyna rzecz, jakiej pragną, to życie pełne atrakcji. Inni ludzie lubią wasze towarzystwo, bo wiedzą, że mają zagwarantowaną rozrywkę. Problem w tym, że nie jesteście racjonalni, więc wasze plany mogą być trochę nierealne.

Autor: 
Tłum. Emilia Liberda
Źródło: 

atma.hr

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama