Reklama

Japońscy naukowcy wymyślili metodę czytania myśli za pomocą obrazów, żeby w przyszłości ludzie mogli tworzyć wykorzystując do tego telepatię. Grupa naukowców z Uniwersytetu Kioto, we współpracy z licznymi instytucjami naukowymi, opublikowała na 
Stare przysłowie mówi, że śmiech jest najlepszym lekarstwem. Ale, jak pokazuje historia, w bardzo ekstremalnych przypadkach śmiech zamiast leczyć doprowadził do śmierci.
Podczas wysiłku fizycznego istnieje niebezpieczeństwo, że szybko się przegrzejemy - w tym przypadku włączają się systemy chłodzące ludzkiego organizmu. Oznacza to, że mężczyźni mają większą skłonność do pocenia się od kobiet.
Niektórzy z was żalą się na słabą pamięć, a inni przeciwnie- wszystko pamiętają. Czy dobra pamięć to coś, z czym się rodzimy, czy też musimy nad nią popracować?
Najnowsze badania świadczą o tym, że przodek współczesnego człowieka Homo erectus pływał po morzach i najprawdopodobniej posługiwał się jakimś swoim językiem. Miał ciało podobne do współczesnego człowieka, potrafił wyrabiać broń i prawdopodobnie 
Uważamy, że człowiek umiera, gdy ustaje praca jego serca, ale czy tak jest naprawdę ? Według klinicystów, śmierć następuje w momencie, gdy serce przestaje bić, w skutek czego ustaje krążenie krwi, oddech, ustają funkcje mózgu.
Jedna trzecia populacji greckiej wyspy Ikaria liczy ponad 90 lat. Wraz z włoską Sardynią, Nicoya w Kostaryce, japońską Okinawą i Loma Lindą w Kalifornii, Ikaria znajduje się w Niebieskiej Strefie.
Chociaż ludzie już dawno przekroczyli barierę wieku, starość jest fazą życia, od której nikt nie może uciec. Jak pokazują najnowsze badania, to akurat nigdy się nie zmieni. Starość i śmierć są naszym udziałem, bez względu na to, co robimy, by
To, że technologia mocno poszła do przodu to jasne, ale za każdym razem jak zobaczę tego typu nowość to jestem w szoku! O czym mowa?
To, co na rysunku jako pierwsze przyciągnęło waszą uwagę, to wasze pragnienie, a zarazem największa przeszkoda na drodze do jego spełnienia.

Strony

Reklama