Valorant Episode 4 Act 3 – data premiery, nowy agent, mapa i więcej

Reklama

wt., 05/24/2022 - 17:39 -- MagdalenaL

Oto wszystko co wiemy o Valorant Episode 4 Act 3 łącznie z datą premiery, szczegółami na temat nowego agenta, mapą i więcej.

Jesteśmy prawie w połowie drogi do przejścia Valorant Episode 4 Act 2, a za kilka tygodni rozpoczniemy Episode 4 Act 3. Patch wprowadzi do gry nową zawartość, włącznie z przepustką na bitwę, dziewiętnastym agentem, ósmą mapą oraz całą masą poprawek i ulepszeń.

Valorant Episode 4 Act 2 nie przyniósł wiele zawartości do gry, dlatego gracze z niecierpliwością wyczekują nowego patcha. Oto wszystko, co musisz wiedzieć na temat Valorant Episode 4 Act 3, łącznie z datą premiery oraz szczegółami dotyczącymi zawartości.

Choć Riot nie ogłosił daty premiery Valorant Episode 4 Act 3, oczekuje się, że nastąpi ona 26 kwietnia 2022 roku. Patch będzie dostępny w różnych godzinach w różnych regionach, a serwery nie będą wyłączane z powodu konserwacji.

Valorant Episode 4 Act 3 – przecieki

Nowy potencjalny agent został zauważony w teledysku Can’t Slow Me Down // Jett Hype Music Video w reklamie wyświetlanej w wielu typach. Nie ma żadnych informacji lub przecieków na temat agenta oprócz kryptonimu „Victoria Vector”, który został przedstawiony w reklamie.

W dodatku postać pojawiła się także na tle okładki Undercity Bundle oraz na skórkach do broni.

 

Oprócz tego Riot potwierdził, że ósma mapa niedługo pojawi się w grze Valorant. Chociaż programiści nie ujawnili niczego oficjalnie, w wiadomościach e-mail od firmy Fracture pojawiają się informacje, że w całym mieście pojawi się geo-kopuła.

Jak dotąd tylko te szczegóły zostały udostępnione na temat Valorant Episode 4 Act 3, lecz poinformujemy zostaną udostępnione w momencie, gdy zdobędziemy więcej informacji.

Autor: 
„Ginx Esport TV”, Rabia Saval / Tłumacz: Adam Frydrychowicz
Dział: 

Reklama