Horizon Forbidden West – jaki jest maksymalny poziom?

Reklama

śr., 05/25/2022 - 13:36 -- MagdalenaL

Aloy może zdobyć wiele umiejętności oraz lepsze wyposażenie do oswajania mechanicznej dziczy świata Horizon Forbidden West. Ale jaki jest jej maksymalny poziom?

Po wydaniu Horizon Forbidden West, Guerrilla Games obiecał graczom większe, bardziej wciągające i konfigurowalne doświadczenie w porównaniu z poprzednikiem z 2017 roku, Horizon Zero Dawn.

Podobnie jak w poprzedniej części serii, Horizon Forbidden West to gra RPG z otwartym światem, która zachęca do zejścia z utartej ścieżki dzięki licznym zadaniom pobocznym oraz rozległej, wspaniale wyglądającej wizji Ameryki Zachodniej.

W miarę postępów w kampanii głównej, Aloy zdobędzie wymagane przez fabułę zdolności, takie jak możliwość latania; jednak gracze mogą w większości przypadków przejść tę grę bez konieczności wykonywania zadania głównego.

Podobnie jak w Horizon Zero Dawn będziesz miał okazję zbadać liczne regiony, odwiedzać plemiona i miasta ze sprzedawcami, którzy oferują atrakcyjne narzędzia zniszczenia, które można połączyć z coraz skuteczniejszymi zdolnościami Aloy.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o maksymalnym poziomie Aloy, który możesz uzyskać w Horizon Forbidden West.

 

Horizon Forbidden West - maksymalny poziom

W grze Horizon Forbidden West znajduje się drzewko umiejętności, którego punkty odblokowywane są w miarę zdobywania kolejnych poziomów przez Aloy. Niezależnie od tego, czy chodzi o walkę, wykonywanie zadań pobocznych lub postęp w fabule głównej, wszystko nagrodzi cię punktami doświadczenia.

W przeciwieństwie do innych gier tego gatunku Horizon Forbidden West nie pozwoli ci zdobyć wystarczającej ilości punktów umiejętności, aby odblokować wszystkie zdolności przy pierwszym przejściu gry. Maksymalnym poziomem gry Horizon Forbidden West jest 50. Jeśli więc chciałeś całkowicie zmaksymalizować drzewko umiejętności Aloy, to masz pecha.

Deweloperzy podjęli tę decyzję, aby zachęcić graczy do tworzenia zróżnicowanego wyposażenia i wykorzystania preferowanego stylu gry, niezależnie od tego, czy polega on na skradaniu się, czy też na walce z bronią.

Obecnie Horizon Forbidden West nie posiada opcji Nowej Gry+, aby wykorzystać wszystkie umiejętności, które zdobyłeś podczas ponownego przejścia gry, ale jesteśmy pewni, że Guerrilla Games doda tą funkcję w przyszłej aktualizacji.

 

W przypadku Horizon Zero Dawn deweloperzy nie tylko dodali opcję NG+, ale wprowadzili także bardziej złożone trudności oraz lepszy ekwipunek, który miał więcej miejsc na modyfikacje niż przy pierwszym przejściu gry.

Nie wydawaj punktów umiejętności na chybił trafił. Zamiast tego zapoznaj się z drzewkiem i wybierz to, co najlepsze dla Twojej własnej rozgrywki w grze Horizon Forbidden West.

Autor: 
„Ginx Esports TV”, Andrés Aquino / Tłumacz: Adam Frydrychowicz
Dział: 

Reklama