Reklama

Szwedzki rząd ogłasza, że chce zobowiązać przewoźników do informowania swoich klientów o ilości emisji gazów cieplarnianych powstałych na skutek podróży.
Są niewidoczne, ale wszechobecne: pola elektromagnetyczne. Prawie wszystkie urządzenia elektryczne, ale także telefony komórkowe, stacje przekaźnikowe lub kuchenki mikrofalowe emitują promieniowanie, tzw. elektrosmog.
Francusko-szwedzki zespół naukowców przebadał wodę z arktycznego śniegu i odkrył w niej ponad 10000 drobinek plastiku.
Od 20 sierpnia na jednym z największych międzynarodowych lotnisk w USA zostanie wprowadzony zakaz sprzedaży wody w plastikowych butelkach. Zakaz dotyczy restauracji, kawiarni, kiosków i automatów na lotniskach. 
Internet może przyczyniać się do globalnego ocieplenia bardziej niż przemysł lotniczy!Transmisja i oglądanie filmów online generuje 300 mln ton dwutlenku węgla rocznie.
Internet może przyczyniać się do globalnego ocieplenia bardziej niż przemysł lotniczy!Transmisja i oglądanie filmów online generuje 300 mln ton dwutlenku węgla rocznie.
Bardzo spodobało mi się określenie „klimatyści” wymyślone bodajże przez pana Rafała Ziemkiewicza (tego od riserczu). W odróżnieniu jednak do autora tego określenia, osobiście uważam za „klimatystów” tę stronę sporu, której stwierdzenia, delikatnie rz
Coraz częściej w polskich miastach możemy zauważyć tendencję tworzenia łąk kwietnych. Zazwyczaj znajdują się one w centrum, bądź też na obszarach, gdzie stężenie spalin jest najwyższe np. przy często uczęszczanych, głównych ulicach.
Dzisiaj ludzie nie wyobrażają sobie życia bez nowoczesnych opakowań, spełniających zresztą bardzo ważną rolę – umożliwiają pewne i bezpieczne korzystanie z produktu. Butelki, materiały, puszki, konserwy i tym podobne zapewniają ochronę jakości
Masz kota, który wychodzi na zewnątrz, a gdy wieczorem otwierasz drzwi, by wpuścić go do środka, dostajesz od niego w prezencie martwego gryzonia. Brzmi znajomo? Wielu właścicieli zadaje sobie pytanie, dlaczego kot przynosi myszy do domu, skoro jego

Strony

Reklama