Reklama

Oferty internetowe do słuchania są bardzo popularne w Dolinie Krzemowej. Facebook ma uruchomić usługę podcastów w przyszłym tygodniu. Tymczasem Spotify się aktualizuje.
YouTube rezygnuje z umieszczania kilku typów reklamodawców w jednym z najbardziej widocznych miejsc na stronie głównej.
Nowe badanie potwierdza korzyści czerpane przez nas z towarzystwa kotów i psów.
Szkoły się orientują, że rankingi oparte na ocenach nie są najważniejsze. Chodzi o kształcenie kreatywności, kooperacji, krytycznego myślenia – mówi Rafał Flis, współautor programu angażującego uczniów w projekty społeczne.
W czasie pandemii przybyło w naszym kraju 200 proc. mocy w fotowoltaice. Polacy inwestują, żeby obniżyć rachunki za prąd.
CD Projekt wyjawiło, że ich wyniki z pierwszego kwartału 2021 roku nie spełniły oczekiwań rynku – zarobili o 65% mniej niż rok temu,a ich zysk wyniósł 32,5 mln zł. Po części są to koszty związane z naprawianiem błędów występujących w Cyberpunku 2077.
Instagram testuje funkcję, która pozwoliłaby użytkownikom zdecydować, czy chcą ukryć polubienia przy swoich postach lub przy postach ludzi, których obserwują.
Przeciwnie do tego co myślimy, uprawianie sportu w momencie zmęczenia przywraca energię. Musimy jedynie znaleźć właściwy rytm.
My tu się awanturujemy o węgiel, tymczasem w Polsce po cichu dokonuje się rewolucja w energetyce i to już nie w laboratorium. Polski startup, o którym było głośno już kilka lat temu, właśnie uruchomił we Wrocławiu pierwszą fabrykę na świecie ogniw sł
W latach 70. ubiegłego wieku, wraz z pojawieniem się pierwszych tanich domowych zestawów stereo, producenci ukuli termin Hi-Fi (skrót od High Fidelity – wysoka jakość lub wierność oryginalnemu brzmieniu).

Strony

Reklama